• Baymak Kombi Servisi
  • Baymak Kombi Servisi
  • Whatsapp Destek Hattı
Baymak Çağrı Merkezi
Baymak WhatsApp Destek Hattı

BAKIRKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız BAYMAK kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Baymak Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Bakırköy Baymak Kombi Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak deneyimli, eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla en kısa sürede size ulaşıp Baymak Kombinizde ki soruna çözüp bularak tekrar evinizin sıcak ortamını sağlayıp rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Bakırköy Baymak Kombi Servisi ve bakımı için bize 0212 544 06 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BAKIRKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Bakırköy Baymak Kombi Servisi size mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür.

Günümüzde bir evde olmazsa olmazlar arasına giren Baymak Kombi sizin yaz kış yaşamınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Biz de Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak evinizin sıcak ortamını bozan sorunlar karşısında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir.

ACİL BAKIRKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Bakırköy Baymak kombi servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

PROFESYONEL UZMAN KADRO

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile BAYMAK Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 SERVİS HİZMETİ

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca BAYMAK kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

1 YIL GARANTİ DESTEĞİ

Baymak Kombi Servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Ve Güvenilir Servis
Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
Geniş Yedek Parça Stoğu

NEDEN BAKIRKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ?

Evet Bakırköy Baymak Yetkili Servis değiliz, lakin Bakırköy Baymak Özel Servisi olarak daha uygun fiyat ve 7-24 hızlı servis avantajları ile sizlere kaliteli ve garantili bir hizmeti sunuyoruz.

Covid-19 (Corona) Bilgilendirmesi

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak Covid-19 Pandemi sürecinde kombi ve petek bakımlarınızı profesyonel hizmet veren firmalara yaptırmanızı önemle rica ederiz. Sokağa çıkma yasağının bulunduğu dönemler için İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgede bulunan Teknik Servis çalışanlarının gerekli izinler sayesinde ve izinlerini belgelemek şartıyla hizmet verebildiğini unutmayalım. Evinize veya işyerinize çağırmış olduğunuz Kombi Teknik Servis ekiplerinin Yaka Kartı, SSK İşe Giriş Bildirgesi, Vergi Levhası gibi evraklarının yanında bulundurduklarından emin olduktan sonra içeriye kabul ediniz.

Özellikle kış aylarında görünen Grip salgını ile birlikte yüksek derecede bulaşıcılığı bulunan Covid-19 (Corona) virüsünün yayılmasını engellemek için Maske-Mesafe-Temizlik tedbirlerini önemle uygulamanızı öneriyoruz.

Bakırköy Baymak Kombi Servisi ekiplerimiz müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmakta olup, Covid-19 PCR testlerini düzenli olarak yaptırarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.  Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin sevdiklerinizle birlikte sıcacık evinizde sağlıklı ve huzurlu olmasıdır.

Sizlerden ricamız evinizde veya iş yerinizde Covid-19 PCR testi pozitif çıkan ve karantinada bulunan kişiler var ise lütfen Servis Kaydı oluştururken bu bilgiyi paylaşınız.

Bakırköy Baymak Kombi Servisi olarak sağlıklı ve mutlu günler dileriz.